obec
NENKOVICE

HLÁŠENÍ

Oznamujeme občanům,  že  po obci probíhá  rušení  kabeláže, sloupů a přípojek internetu !!!  Upozornujeme tímto občany, že kdo má přípojku internetu do domu kabelem a tento kabel je umístěn na dřevěném sloupě,  že se všechny dřevěné sloupy ve vlastnictví firmy Cetin  v obci  započnou v nejbližší době odstraňovat.!!!  Včetně  internetových  kabelů. Oznamte to prosím svým provozovatelům  a poskytovatelům internetu. Obec má  uzavřenou smlouvu pouze s GT net Kyjov, který byl o odstranění sloupů Cetin  včas informován. Ostatní společnosti a poskytovatelé nemají s obcí ani s firmou Cetin  žádné smluvní vztahy. Na pozdější reklamace či stížnosti  o odstřižení  připojení kabelem nebude brán  zřetel.!!!  Bližší info u starosty.

Stavební akce Obnova vedení NN – Zhotovitel  stavby firma Perfecta Kroměříž oznámila, že  výkopové práce nad kašnou a směrem do dědiny budou pokračovat  pravděpodobně až v březnu. Do této doby se budou postupně  připravovat  domovní přípojky a budou probíhat práce  na rušení sloupů.  Bližší info u starosty.

Oznamujeme, že v důsledku prací na  elektrickém vedení a sloupech nepůjde  po několik měsíců místní rozhlas. Z tohoto důvodu byl již dříve  zaveden  systém informování  občanů přes webové stránky tzv.infokanál a nově na telefony přes aplikaci Česká obec.

Šmejdi- informujeme občany že od 1.1. bylo zrušeno telefonické nabízení služeb a začali se objevovat po obcích šmejdi,  kteří nabízí  zboží ,slevy na energie a další  nejrůznější  nesmysly za účelem vytáhnout zejména ze starších spoluobčanů peníze. V případě že u Vás někdo takový  zazvoní   odmítejte  jejich nabídky a pošlete je pryč, nebo zavolejte na obecní úřad, nebo Policii ČR.

NAREX Ždánice, spol. s r.o. přijme zaměstnance do trvalého pracovního poměru na pozice: • operátor CNC, • provozní zámečník/údržbář, • dělník v obrobně, • skladník – manipulant. Nabízíme dobré mzdové podmínky, balíček firemních benefitů a pololetní odměny na základě hospodaření společnosti. Zájemci přihlaste se telefonicky na čísle 518 607 113, emailem na adresu chudab@narexzd.cz nebo osobně na adrese Městečko 250, Ždánice.

Žádáme pejskaře, aby  při procházkách se svými psy po obci  uklízeli jejich  exkrementy.

Oznamujeme, že na Tříkrálovou sbírku 8.1.2022 se v naší obci vybralo 24074,-Kč. Oblastní charita a koledníci děkují všem občanům za štědrost.

publikováno: 18.01.2022   |  
Gabriela Kučerová
sdílet na Facebooku

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace