obec
NENKOVICE

HLÁŠENÍ

Oznamujeme  občanům, že  v pondělí 22.7. a v uterý 23.7. bude  přijezdová komunikace okolo hřiště a školy z důvodu pokládání nového povrchu uzavřena !

*************

MUDr. Okáčová oznamuje, že že od pondělí 15.7.2024 do pátku 19.7.2024 nebude ordinovat. Nutné případy ošetří MUDr.Canov ve Ždánicích.

************

„Společnost Zemagro, spol. s r.o. hledá nového kolegu/kolegyni, který bude mít na starosti výdej obědů a úklid administrativní budovy v Archlebově. Pracovní doba je 8:00-14:00, dle domluvy 2-3 dny v týdnu. Nástup: možný ihned. V případě zájmu o danou pozici volejte na telefonní číslo +420 734 862 259 nebo zašlete životopis na ekonom@zemagro.cz“.

********

 

Drůbežárna Prace bude v úterý 16.7.  v 9:00 hod. prodávat: mladé kuřice a kohouty, roční slepice,  brojlerová kuřata, káčata,housata, husokačeny Mulard, krůty, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky

a dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

************

 

 

TECHNICKÁ INFORMACE při přijetí hlášení do e-mailu.

Plakátky a letáčky (přílohy) najdete tak, že sjedete ve zprávě níže a rozkliknete "Přejít na zprávu na webu Nenkovice.cz".  Tímto se dostanete na web Nenkovic do sekce "Hlášení" sjedete  níže pod text a zde si rozkliknete přílohu - plakátek, letáček jako obrázek ve formátu jpg, nebo soubor ve formátu pdf, dle Vašeho zájmu. (Nikoliv v příloze e-mailu).

Děkuji za pochopení. :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                        

publikováno: 11.07.2024   |  
Gabriela Kučerová
sdílet na Facebooku

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace